قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

خرید اینترنتی انواع چای و ارسال به صورت پستی

|فروشگاه خرید چای

ادکلن بلک افغان اصل (اورجینال) در دو کشور هلند و ایتالیا تولید می گردد

 

 

در صنعت عطرسازی، عطر به ماده ای خوش رایحه گفته می شود که از آن به منظور خوشبو  سازی محیط، بدن و یا البسه استفاده می گردد. این ماده از مواد طبیعی با منشا گیاهی و حیوانی و یا مصنوعی با منشا شیمیایی تشکیل می گردد. عطر و یا همان مشک که عطار از آن یاد می کند، همواره در طول تاریخ مورد استقبال عموم مردم بوده است.

صنعت عطرسازی

صنعت عطرسازی همواره در تلاش به منظور شبیه سازی بوهای طبیعی و خوش رایحه است. از اصلی ترین اهداف این صنعت خوشبو کردن بوی نامطبوع بدن است. در گذشته عطرها به وسیله روغن های طبیعی گیاهان و مواد خام مانند گل ها، چوب های معطر، ریشه گیاهان معطر، ادویه هایی مانند دارچین با فشردن و یا تبخیر تهیه می شدند؛ اما مدتی است که با ورود مواد صنعتی و شیمیایی، این صنعت رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است.

تصویر ۱

ادکلن بلک افغان ۳۰ میل

عطر و ادکلن  بلک افغان، دارای رایحه گرم و تلخ است. این ادکلن خوش رایحه  خواهان بسیاری دارد و در میان جمعیت زنان و مردان از محبوبیت بسیاری برخوردار است. نام اصلی این ادکلن Black Afgano است و به بلک افغان معروف است. این ادکلن قابل استفاده به صورت مشترک برای آقایان و خانم ها می باشد و محدودیت جنسیتی در کاربرد آن وجود ندارد. ادکلن بلک افغان دارای ماندگاری بسیار طولانی مدت و قدرت پراکندگی و انتشار بسیار بالا می باشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این ادکلن در صنعت عطرسازی ، سیاه بودن مایع درون بطری ادکلن است که گفته می شود فلسفه نامگذاری آن به همین دلیل است. استشمام بوی دودی این عطر، آن را به یک انتخاب خاص و منحصر به فرد مبدل نموده است و احساس رضایت و خرسندی را برای افراد مشکل پسند به ارمغان می آورد. طراحی بطری، درب و نام درج شده آن روی بطری، تصویر زیبا و شگفت انگیز از آن را خلق می نماید.

تصویر ۲

خرید ادکلن بلک افغان اماراتی

ادکلن بلک افغان اصل (اورجینال) در دو کشور هلند و ایتالیا تولید می گردد، کیفیت بی نظیر این ادکلن در هر دو کشور سازنده یکسان است و هیچ یک از نظر صنعت عطرسازی  بر دیگری برتری ندارد. اما باید خاطر نشان کرد که نسخه ادکلن بلک افغان اصل در ایران مربوط به کشور هلند می باشد. ادکلن بلک افغان ۱۰۰ میل خوش رایحه  به عنوان تستر ادکلن بلک افغان اصل در کشور امارات تولید می گردد. این ادکلن علاوه بر اینکه تمامی ویژگی های بلک افغان اصل را حفظ نموده است، از قیمت کمتری نسبت به عطر بلک افغان ۳۰ میل اصل برخوردار است. به همین خاطر خرید ادکلن بلک افغان اماراتی، یک انتخاب منطقی و مناسب برای تمامی کسانی است که نمی خواهند هزینه خیلی زیادی برای داشتن این عطر خوش رایحه  پرداخت نمایند. با رونق گرفتن کسب و کار اینترنتی عرصه برای سوءاستفاده و تقلب به واسطه افراد سودجو گسترده شده است. متاسفانه تعدادی از افراد منفعت طلب با عرضه محصولات تقلبی در بازار منجر به راه افتادن سیل عظیمی از شکایات و کاهش اعتبار کالای اصلی گردیده اند. به همین خاطر به خریداران محترم توصیه می شود، جهت خرید ادکلن بلک افغان اماراتی  حتما به مراکز خرید معتبر و شناخته شده و یا جهت خرید اینترنتی محصول به سایت های معتبر مراجعه نمایند. لیست قیمت ادکلن بلک افغان اماراتی  از ۸۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۱٫۱۰۰٫۰۰۰ تومان در سایت های معتبر درج گردیده است. قیمت ادکلن بلک افغان ۳۰ میل اصل نیز در بازه ۱٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :