قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

خرید اینترنتی انواع چای و ارسال به صورت پستی

|فروشگاه خرید چای

بلک افغان ادکلن بسیار خوشبو و با ماندگاری زیاد است

ادکلن بلک افغان اصل و مدل های فیک آن

 

ادکلن بلک افغان اصل، ادکلن ساخت برند ناسوماتو است که در کشور هلند تولید می شود. ادکلن بلک افغان اصل یک ادکلن پرفیوم با ماندگاری بسیار زیاد است. ادکلن بلک افغان پخش بوی بسیار بالا دارد و حدود ۳۰ روز روی لباس ماندگاری دارد. ادکلن بلک افغان مدل فیک و تستر نیز دارد که معمولا ساخت کشور امارات می باشند. ادکلن بلک افغان اصل به دلیل قیمت بالا جزو عطرهای لوکس به شمار می رود. به دلیل اینکه ادکلن بلک افغان برای استفاده زنان و مردان مشترک است برای زوج های جوانی که دوست دارند از یک ادکلن مشترک استفاده کنند بسیار مناسب می باشد. ادکلن بلک افغان اصل معمولا در شیشه های ۳۰ میل به بازار عرضه می شود.

ادکلن بلک افغان

بلک افغان ادکلن بسیار خوشبو و با ماندگاری زیاد است که توسط عطرسازی به نام الساندرو در کشور هلند تولید شد. ادکلن بلک افغان اصل یک عطر پرفیوم است. عطرهای پرفیوم به دلیل غلظت اسانس موجود در خود عطرهای ماندگار تری هستند‌. این عطرها معمولا قیمت بالایی دارند. ادکلن بلک افغان از جمله ادکلن هایی است که تقسیم بندی مرد و زن ندارد و به صورت مشترک بین زنان و مردان استفاده می شود. رایحه گرم و تلخ بلک افغان باعث شده است که این عطر برای روزهای سرد زمستان و پاییز بسیار متناسب باشد. در واقع از رایحه دلنشین، عطر بلک افغان را پس از اسپری کردن روی لباس خود تا حدود یک ماه می توانید لذت ببرید. ادکلن بلک افغان اصل رایحه ای دودی دارد و برای کسانی که رابطه خوبی با عطر دود برقرار می کنند بسیار خوشایند است. سه نت ادکلن بلک افغان به ترتیب زیر است. نت اول آن را، رایحه شاهدانه، نت دوم را رایحه صمغ و رزین، قهوه و توتون و نت سوم آن را، رایحه بخور و عود تشکیل می دهد. ناسوماتو نام برند سازنده ادکلن بلک افغان می باشد.

تصویر ۱

خرید عطر بلک افغان

برای خرید ادکلن بلک افغان مانند سایر محصولات دو راه خرید حضوری و خرید اینترنتی وجود دارد. همانطور که می دانید آسان ترین و سریعترین راه خرید، خرید اینترنتی می باشد. اما در خرید اینترنتی عطر امکان تست آن وجود ندارد. ادکلن بلک افغان اصل، ادکلنی ۳۰ میلی با درب بزرگ چوبی است که رنگی سیاه دارد. بر روی شیشه آن عنوان بلک افغان درج شده است. قیمت ادکلن بلک افغان ۳۰ میل تقریبا در بازار ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد که البته این قیمت متغیر است. از آنجا که قیمت بلک افغان زیاد است، این عطر جزو عطرهای لوکس به شمار می رود و معمولا اکثر افراد توان مالی خرید بلک افغان را ندارند. یک پیشنهاد خوب برای این افراد این است که عطر های بلک افغان فیک و یا تسترهای آن را تهیه کنند و از رایحه شبیه به بلک افغان لذت ببرند‌. معمولا عطر بلک افغان ۳۰ میل اصل ساخت کشور هلند و عطرهای فیک و تستر آن ساخت کشور امارات می باشند. بلک افغان اصل هلند معمولا ۳۰ میلی هستند و اندازه دیگری ندارد، اما در بین عطرهای بلک افغان اماراتی عطرهای بیش از ۳۰ میل نیز وجود دارند. قیمت ادکلن بلک افغان اماراتی بسیار پایین تر از عطر بلک افغان ۳۰ میل اصل هلندی می باشد. خرید ادکلن بلک افغان اماراتی تقریبا هزینه ای برابر با ۱۰۰٫۰۰۰ تا ۵۰۰٫۰۰۰ تومان بر حسب اندازه برای شما دارد. البته باید متذکر شویم که ماندگاری آنها از اصل آن کمی پایین تر است.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :