قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

خرید اینترنتی انواع چای و ارسال به صورت پستی

09361633010|فروشگاه خرید چای

09361633010 همه روزه به صورت 24 ساعته

تور آهار به شکر آب

در تور آهار به شکر آب از مناطق زیبای روستای آهار و شکر آب دیدن می کنید. تور آهار به شکر آب یک تور ۱ روزه به روستاهای اطراف تهران است.

لذت یک روز فراموش نشدنی در تور آهار به شکر آب

 

گشت و گذار در کوچه باغ های روستاهای اطراف تهران افراد را از حس و حال و شهر نشینی و زندگی تجملی بیرون آورده و برای یک روز او را غرق در شادی و نشاط می کند. تور آهار به شکر آب از جمله تورهایی است که به صورت یک روزه برگزار می شود.

تور آهار به شکر آب

در اطراف تهران روستاهایی وجود دارند که هیچ شباهتی به شهر تهران نداشته و در آن زندگی به معنای دیگری جاری است. از جمله روستاهای اطراف تهران می توان به روستای آهار و روستای شکر آب اشاره نمود که در آن هنوز اهالی به شغل باغداری و کشاورزی اشتغال دارند.

تور آهار به شکر آب  شما را از روستای آهار که در منطقه دهستان رودبار قصران است  به سمت روستای شکر آب در مرز شهرستانک می برد. این روستا یک روستای پر رونق و وسیع است که گردش یک روزه در آن شما را برای یک ماه با نشاط و سر زنده نگه می دارد.

تصویر ۱

تور شکرآب

تور آهار به شکر آب از روستای آهار عبور کرده و به سمت روستای شکر آب می رسد. برای رسیدن به این روستا لازم است که از کوچه باغ های این روستا عبور کنید که برای این کار لازم است حتما کفش مناسب پیاده رویی بپوشید. اما در صورتی که تور آهار شکرآب در فصل پاییز بر گزار می شود لباس گرم نیز از ملزومات تور آهار به شکر آب است.

در این تور می توانید از آبشار روستای شکر آب و و کوه قلعه دختر دیدن نمایید. برای این سفر از جاده لشکرگ به سمت فشم حرکت کرده و بعد از حاجی آباد به روستای سرسبز و زیبای آهار خواهید رسید. البته فراموش نکنید برای رسیدن به روستای شکر آباد در صورتی که شما مسیر کوه نوری و تله کابین توچال را انتخاب نکرده باشید باید ۲ تا ۳ ساعت پیاده رویی کنید که لازمه این کار نیز توانایی و قدرت بدنی مناسب است.

تور ۱ روزه شکر آب

سفر به مناطق روستایی برای افرادی که در شهر ها زندگی می کنند بسیار دلپذیر و شیرین است و تور آهار به شکر آب نیز از جمله تورهایی است که یک روز فوق العاده را برای شرکت کنندگان در تور رقم می زند.

اما برای این که به این روستاها سفر کنید لازم است که حتما تجهیزات مناسب به همراه داشته باشید. این گونه تجهیزات به شما کمک می کند تا سفر برای شما راحت تر و شیرین تر شود.

از جمله از تجهیزات عبارتند از: یک کوله بار سبک، کفش پیاده رویی، جوراب اضافه، کرم ضد آفتاب، کلاه و عینک، یک وعده غذای سبک، زیر انداز و….

تصویر ۲

چه فصلی چه توری

اگر شما در شهر تهران و یا اطراف آن ساکن هستید و تمایل دارید که تور های ۱ روزه  روستاهای نزدیک تهران شرکت نمایید ما به شما میلی تور را پیشنهاد می کنیم. میلی تور مجری و برگزار کننده تورهای ۱ روزه شما را با این روستاها بیشتر آشنا نموده و یک روز فراموش نشدنی را  تور آهار شکر آب برای شما رقم خواهد زد. البته فراموش نکنید که انتخاب یک تور گردشگری مناسب چقدر در گذراندن یک روز زیبا در یک  منطقه گردشی به شما کمک خواهد نمود.

تصویر ۳

تور آهار به شکرآب در فصل بهاریک خاطره فراموش نشدنی به این روستای سرسبز و زیبا است. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در تور کافی است به سایت میلی تور مراجعه نمایید.

 

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :