قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

خرید اینترنتی انواع چای و ارسال به صورت پستی

09361633010|فروشگاه خرید چای

09361633010 همه روزه به صورت 24 ساعته

تور شهر زیرزمینی نوش آباد

تور شهر زیرزمینی اویی یکی از محبوب ترین تورهای مسافرتی کشورمان می باشد.برای رزرو تور شهر زیرزمینی اویی می توانید به صورت آنلاین اقدام کنید

خرید اینترنتی تور تور شهر زیرزمینی اویی

 

تور شهر زیرزمینی اویی و کویر ابوزید آباد یکی از بهترین و جذاب ترین تورهای مسافرتی استان اصفهان می باشد که بازدید از این مناطق برای گردشگرانی که علاقه بسیاری به ماجراجویی دارند مناسب ترین گزینه به شمار می رود. میلی تور با ارائه تورهای متعدد به این منطقه از پرانتخاب ترین وب سایت ها در میان گردشگران می باشد.

تور شهر زیرزمینی نوش آباد

شهر زیرزمینی اویی که در گذشته های نه چندان دور کشف شده است امروزه به عنوان محبوب ترین و پرتقاضاترین مناطق توریستی و گردشگری در ایران شناخته می شود. این مکان در دوران های مختلف تاریخی کاربرد دفاعی و نظامی داشته و به شهر اویی شناخته می شود که در گویش های محلی به معنای آهای می باشد. شهر زیر زمینی اویی دست ساز بوده و از چهار طبقه تشکیل شده است با ورود به این مکان ابتدا با کوچه های باریکی مواجه خواهید شد که برای عبور به صورت تک نفری باید اقدام کرده و مسافران پشت سرهم هم از این باریکی گذر می کنند. تور شهر زیرزمینی نوش آباد یا همان اویی در سالهای اخیر به دفعات متعدد اجرا می شود که این نشان دهنده اشتیاق و علاقه توریست ها و گردشگران به بازدید از این شهر تاریخی می باشد. عمق طبقه چهارم این شهر به ۲ متر می رسد که عمیق ترین طبقه موجود در شهر زیر زمینی اویی می باشد. با رفتن به طبقات بالا احساس رطوبت را به خوبی لمس خواهید کرد اما این امر سبب نخواهد شد که شما احساس کمبود اکسیژن در طبقات بالای آن داشته باشید.

تصویر ۱

امکانات تور شهر زیرزمینی اویی

مسافران و گردشگرانی که برای سفر و بازدید از شهر زیر زمینی اویی تور مسافرتی را در انتخاب های خود قرار می دهند بهتر است ابتدا اطلاعاتی در خصوص امکانات و خدمات ارائه شده در طول سفر را به دست آورند. هریک از آژانس های مسافرتی با توجه به امکاناتی که در اختیار دارند در کیفیت مختلفی سفرهای توریستی به این منطقه برگزار می کنند. مسافران و گردشگرانی که می خواهند از بهترین خدمات بهره مند شوند می توانند میلی تور را در اولویت های خود قرار داده و تحت مجریان و راهنمایان مجرب سفری بی نظیر و به یاد ماندنی را تجربه کنند. میلی تور یکی از بهترین و محبوب ترین وب سایت هایی می باشد که با توجه به شرایط اقلیمی در بهترین زمان تورهای متعددی را به این منطقه برگزار می کند و مسافران می توانند در اوقات فراغت خود با شرکت در تور شهر زیرزمینی اویی لحظاتی ناب و به دور از برنامه ریزی و دغدغه های سفر را داشته باشند.

تصویر ۲

هزینه تور کویر ابوزید آباد و شهرزیرزمینی اویی

مسافران می توانند با شرکت در تور ابوزید آباد و شهر زیر زمینی اویی فرصت بازدید از دو جاذبه بی نظیر و رویایی کشورمان را داشته باشند کویر ابوزید آباد در استان اصفهان در فاصله ۳۰ کیلومتری جنوب شرقی کاشان واقع شده است بازدید از این کویر در شب های سرد و روزهای گرم برای مسافران بسیار جالب خواهد بود از این رو پیشنهاد می شود در خرید بلیط تور شهر زیرزمینی اویی تور ترکیبی ابوزید آباد و اویی را تهیه کرده و سفری بسیار ناب و پر از هیجانی را سپری کنید هزینه تور شهر زیرزمینی اویی و کویر ابوزید آباد با توجه به امکانات ارائه شده و مدت زمان تور محاسبه می شود.

تصویر ۳

رزرو تور شهر زیرزمینی اویی

برای رزرو شهر زیر زمینی اویی تور می توانید از وب سایت میلی تور اقدام نموده و در کوتاه ترین مدت زمان بلیط خود را تهیه و رزرو نمایید. خرید اینترنتی یکی از بهترین روش هایی می باشد که در آن امکان مشاهده نحوه برگزاری تور و خدمات ارائه شده و برنامه سفری را خواهید داشت. در بازدید از شهر زیر زمینی اویی و کویر ابوزید آباد به همراه داشتن راهنمای سفر بسیار مفید خواهد بود چرا که بازدید از این مناطق بدون داشتن اطلاعات دقیق می تواند مشکلاتی را به دنبال داشته باشد.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :