قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

خرید اینترنتی انواع چای و ارسال به صورت پستی

09361633010|فروشگاه خرید چای

09361633010 همه روزه به صورت 24 ساعته

خرید محصولات گانودرما در کرمان

محصولات گانودرما کرمان

 

قارچ گانودرما یکی از محصولات گیاهی است که به عنوان تقویت کننده و داروی گیاهی می توان از آن استفاده نمود. نمونه ی این محصول در ایران را می توان با عنوان گانودرما کرمان پیدا کرد. در این مقاله به معرفی این قارچ گیاهی، شرح خواص آن و خرید محصولات گانودرما در کرمان می پردازیم.

گانودرما چیست؟

گانودرما به معنای ری شی یا جان افزا، یکی از گیاهان دارویی است که به صورت قارچ رشد می کند. این نوع قارچ معمولا در مناطق گرم و مرطوب در قاره آسیا می روید. قدمت این قارچ را می توان به سالیان دور و درازی در این قاره مربوط دانست که همواره مردم و تاکنون نیز از آن استفاده می کنند.

گانودرما کرمان و غالب گانودرما ها، علاوه بر اینکه می توانند به صورت تازه مصرف شوند، در قالب اشکالی مانند پودر و عصاره نیز مصرف آن رایج می باشد. خواص گانودرما کرمان را می توان وابسته به ۴۰۰ جزء زیست فعال آن دانست.

تصویر شماره یک

خواص گانودرما کرمان

همانطور که گفتیم، گانودرما کرمان یکی از گیاهان دارای خاصیت های زیادی است. از جمله خواص گیاه گانودرما در کرمان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تقویت سیستم ایمنی بدن: از مهم ترین خواص گانودرما کرمان را می توان تقویت ایمنی بدن دانست. این گیاه می تواند بر روی گلبول های سفید موثر باشد و ممکن است مسیر التهاب در گلبول های سفید را نیز تغییر بدهد. این خاصیت می تواند برای افراد بیمار بسیار مفید باشد.
 • خواص ضد سرطان: می توان گفت یکی دیگر از علل مصرف این نوع گیاه توسط افراد، خاصیت ضد سرطانی آن می باشد. این گیاه می تواند بر روی برخی از سرطان ها از جمله سرطان سینه و سرطان پروستات موثر باشد. در واقع این خاصیت با تاثیر بر کاهش التهابات و جلوگیری نمودن از رشد تومور ها موثر است.
 • خاصیت ضد افسردگی و خستگی: از جمله خواص دیگر گانودرما کرمان را می توان بهبود کیفیت زندگی با کاهش خستگی و افسردگی در افراد دانست. این خاصیت با توجه به آزمایش ۸ هفته ای پژوهشگران نتیجه گیری شد که در این افراد مبتلا به ضعف اعصاب، خستگی کاهش یافت و احساس تندرستی در آنها افزایش یافته است.

تصویر شماره دو

خواص گانودرما کرمان (قسمت دوم )

از دیگر خواص محصولات گانودرما در کرمان می توان در ادامه گفت:

 • سلامت قلب: از جمله خاصیت های این گیاه در رابطه با سلامت قلب می توان به کاهش فشار خون بالا به صورت موقت، جلوگیری از آسیب به سلول های دیواره ی رگ های خونی، کاهش کلسترول و مقاومت به انسولین در بیماران دیابتی و کاهش تری گلیسیرید اشاره نمود.
 • کنترل قند خون: کاهش قند خون در تست هایی که بر روی انسان ها و حیوانات انجام شده یکی از خواص این گیاه عنوان شده است. اما این نتیجه در برخی موارد تاثیر خاصی بر روی افراد نداشته است.
 • بهبود آلرژی: طبق مطالعاتی که بر روی عصاره ی این قارچ انجام شده است، می توان گفت که قارچ گانودرما می تواند ۴ نوع واکنش آلرژیک را کاهش دهد و یا آن را مهار نماید. این نوع قارچ همچنین می تواند برای درمان بیماری هایی مانند برونشیت نیز موثر باشد. این تاثیر به واسطه ی کاهش هیستامین است.

از دیگر خواص گانودرما می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • محافظت از دستگاه گوارش
 • کلیه و کبد
 • محافظت از ساختار اعصاب
 • کمک به خوابیدن
 • خاصیت آنتی اکسیدان و کاهش التهابات

تصویر شماره سه

خرید محصولات گانودرما در کرمان

شما می توانید برای خرید این گیاه از طریق نمایندگی گانودرما در کرمان اقدام کنید. شما می توانید همچنین از طریق صفحه ی ارتباط با ما، با شماره تلفن های مربوطه تماس گرفته و سفارش خود را انجام دهید. از دیگر خدمات خرید محصولات گانودرما در کرمان، مشاوره رایگان توسط افراد مجرب ما است.

پس از ثبت سفارش، سفارش شما در قالب یک بسته از طریق پست به مقصدی که اعلام کرده اید( سراسر ایران ) پست می شود.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :