قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

خرید اینترنتی انواع چای و ارسال به صورت پستی

|فروشگاه خرید چای

خواص درمانی دمنوش مخلوط گیاهی تناسب ۱۱۱

دلایل مصرف دمنوش گیاهی و لاغری ۱۱۱

 

استفاده از انواع دمنوش ها جهت رفع بیماری از گذشته تا کنون بسیار رواج داشته است به گونه ای که در جامعه فعلی فروشگاه معتبر با نام فروشگاه دمنوش لاغری جهت فروش دمنوش و ارائه آگاهی لازم در خصوص خواص دمنوش ها به افراد فعالیت دارد. در فروشگاه دمنوش لاغری انواع دمنوش ها برای رفع بیماری، چربی سوزی و غیره به فروش می رسد.

تصویر۱  

یکی از دمنوش های بسیار مفید و پر طرفدار در این فروشگاه، دمنوش ۱۱۱ است که به آن دمنوش تناسب گفته می شود و علت چنین نامی ترکیب دمنوش مذکور از چندین گیاه است که برای درمان بسیاری از بیماری ها به خصوص درمان سرماخوردگی مفید است.

دمنوش لاغری ۱۱۱ چگونه دمنوشی است؟

در حقیقت این دمنوش ترکیبی از ۹ گیاه است که ترکیب آنها دارای خواص مفید و فوق العاده ای است ولیکن اغلب افراد از این خواص اطلاعات کاملی نداشته و تنها آن را برای رفع و پیشگیری از سرما خوردگی استفاده می کنند.

در فروشگاه دمنوش لاغری افراد از این دمنوش به جهت لاغری و رفع دیگر امراض بسیار استفاده می کنند البته این افراد با خواص این دمنوش در فروشگاه دمنوش لاغری توسط مشاوران و متخصصان آشنا می شوند. این دمنوش مقوی به دمنوش تناسب شهرت داشته و این شهرت به دلیل تناسب بین ترکیبات آن است.

تصویر۲

پس از خرید دمنوش مخلوط گیاهی تناسب ۱۱۱  و مصرف آن اگر در طی دو هفته بیماری بهبود نیافت بدانید که در ترکیبات آن از مواد اولیه مرغوب استفاده نشده پس جهت مواجه نشدن با چنین مشکلی باید از فروشگاه های معتبر مانند فروشگاه دمنوش لاغری اقدام به خرید نمایید.

روش تهیه مخلوط گیاهی تناسب ۱۱۱:

ابتدا باید مواد اولیه مرغوب را تهیه نمایید موادی چون:

– لیمو عمانی

– زیر سیاه

– هله آباد

– تخم کتان

– تخم شنبلیله

– تخم کرفس

– سنا

– گل محمدی

– سیاه دانه

روش تهیه:

جهت تهیه این دمنوش باید مقدار ۲۰۰ میلی لیتر آب جوشانده شده را بر روی مقدار مشخصی از ترکیبات نام برده بریزید و به آن اجازه دهید تا به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه بر روی شعله متوسط دم بکشد و سپس آن را میل نمایید البته می توانید در زمان نوشیدن به آن مقدار کمی عسل اضافه نمایید.

تصویر۳

خواص درمانی دمنوش مخلوط گیاهی تناسب ۱۱۱:

برگ سنا:

برگ سنا از گیاهان علفی در منطقه آفریقا و هندوستان است که کمتر فردی از خواص آن اطلاع دارد به گونه ای که جوشانده برگ آن برای درمان بسیاری از بیماری ها به خصوص بیماری های گوارشی مفید است و البته به طور کلی سبب:

– التیام ورم معده می شود.

– پاک ساز موثر دستگاه گوارشی است.

– سبب بهبود عملکرد روده بزرگ می شود.

– سبب سم زدایی در بدن می شود.

– دارای خواص ضد التهابی است.

– تصفیه کننده طبیعی خون است.

– استفاده از برگ سنا در دمنوش سبب افزایش سوخت و ساز بدن و مانع رسوب چربی در بافت ها می شود و با افزایش چربی سوزی باعث کاهش وزن سبب رسیدن به وزن ایده آل می شود بدین خاطر با مصرف دمنوش گیاهی مخلوط ۱۱۱ به راحتی می توانید چربی های اضافی را بسوزانید.

لیموترش:

– لیمو ترش در حقیقت سبب افزایش شادابی، جوانی و افزایش قوای جسمی است. علاوه بر آن به دلیل خاصیت خنک کننده ای که دارد باعث نابودی سموم مختلف در بدن و رفع بیماری دیفتری و حصبه می شود.

– استفاده از لیمو ترش در دفع سنگ های کوچک مجرای مثانه و کلیه بسیار موثر می باشد.

– رفع چربی های مضر در نواحی مختلف بدن

– بر طرف کننده بزرگی طحال است.

-در رفع بیماری های تیروئیدی، میخچه موثر عمل می کند.

– جهت درمان وبا توصیه می شود.

چای سبز:

چای سبز به دلیل وجود آنتی اکسیدان و فلاونوئید های موجود سبب تقویت قوای جسمی و تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و علاوه بر آن در جوان سازی و شادابی پوست نیز مثبت عمل می کند. مصرف چای سبز خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد.

فروشگاه دمنوش لاغری:

دمنوش ها به دلیل فواید فراوانی که دارند بسیار مورد توجه افراد قرار می گیرند که برای تحقق این نکته باید از فروشگاه های معتبر دمنوش ها را خریداری کرد. یکی از برترین و موفق ترین فروشگاه ها در این زمینه فروشگاه دمنوش لاغری است که در آن می توانید انواع دمنوش ها را با توجه به نوع نیازتان خریداری نمایید.

فروشگاه دمنوش لاغری در خصوص دمنوش های لاغری بسیار شاخص است و دارای انواع دمنوش های لاغری از جمله دمنوش ۱۱۱می باشد از طرفی قیمت دمنوش مخلوط گیاهی تناسب ۱۱۱ در فروشگاه دمنوش لاغری مصوب است و از بهترین مواد اولیه تهیه شده که تاثیر گذاری دمنوش ها بسیار بالا است.   

 

 

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :