قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

خرید اینترنتی انواع چای و ارسال به صورت پستی

|فروشگاه خرید چای

خواص مواد تشکیل دهنده دمنوش حس خوب نیوشا

حسی خوب و عالی با دمنوش حس خوب نیوشا

 

دمنوش حس خوب نیوشا دمنوشی مثلثی است که از زیره، آویشن و زنیان تشکیل شده است. این دمنوش با ترکیب موادی که هر کدام دارای خاصیت های ویژه ای است، بسیار کاربرد دارد و یک دمنوش گیاهی قوی و مفید است. این دمنوش دو ویژگی بارز دارد که یکی سرعت بخشیدن به روند کاهش وزن و دیگری بهبود بخشیدن به عملکرد دستگاه گوارش است.

دمنوش حس خوب زندگی نیوشا

خواص مواد تشکیل دهنده دمنوش حس خوب نیوشا

آویشن موجود در دمنوش حس خوب نیوشا ماده ای است که خاصیت گرم و خشک دارد و برای روده و معده بسیار مفید است در واقع آویشن باعث هضم سریع و بهتر می شود. از جوشانده این گیاه برای رفع مشکلات روده و معده استفاده می کنند. همچنین در دفع انگل های روده عملکرد خوبی دارد. این گیاه خواص مفید زیادی دارد که از جمله می توان به ویژگی آنتی بیوتیکی و ضد درد بودن آن اشاره کرد. آویشن یک ضد اسپاسم نیز به شمار می رود و می تواند قاعده آور باشد. کاهش درد و التهاب نیز درمان اختلالات عصبی از دیگر کارکردهای این گیاه است. زیره یکی دیگر از اجزای تشکیل دهنده این دمنوش، طبیعتی گرم و خشک دارد. این گیاه نیز برای تقویت دستگاه گوارش یعنی روده و معده نیز کبد مفید است. زیره در رفع نفخ همچنین رفع تنگی نیز می تواند کارساز باشد. زنیان سومین ماده موجود در این دمنوش نیز طبیعتی گرم و خشک دارد و در رفع تهوع کمک بسیاری می کند. زنیان یک ماده مفید برای درمان بیماری های عصبی است و تنگی نفس و همچنین لرزش دست را بهبود می بخشد. این ماده می تواند سم مواد افیونی اعتیاد را در بدن از بین ببرد.

فواید دمنوش حس خوب نیوشا

این دمنوش با وجود سه ماده مهم که خاصیت های هر کدام به طور جداگانه بررسی شد؛ حاوی مقدار زیادی تیمول است که با عملکرد خود در افزایش آنزیم هایی که باعث هضم می شوند باعث بهبود سوءهاضمه و رفع نفخ می شود. ترکیب آویشن و زیره نیز استرس را از بین می برد و زیره باعث افزایش دمای بدن شده و سرعت متابولیسم بدن را بالا می برد. این امر به کاهش وزن کمک زیادی می کند. آویشن که دارای ترکیبات فنولی است جذب کلسترول را کاهش و دفع آن را افزایش می دهد که این موجب می شود از میزان کلسترول و تری گلیسیرید خون کم شود. نتیجه ی این امر ایجاد سلامتی در قلب و عروق است. ترکیب عصاره آویشن و عصاره زنیان رگ ها را گشاد می کند و هر انقباض و گرفتگی در ماهیچه ها را رفع می کند. این ترکیب در کاهش فشار خون نیز تاثیر دارد. ترکیباتی که در زیره و آویشن موجود است در هضم غذا و بهبود عملکرد گوارشی نقشی ویژه دارند. این دمنوش با وجود آویشن خاصیتی ضد میکروبی نیز دارد.

دمنوش نیوشا و حس خوب

دمنوش نیوشا با کاربردهایی که دارد باعث می شود حس خوب توام با سلامتی داشته باشید. دمنوش نیوشا تاثیراتی مثبت بر قسمت های مختلف بدن شما دارد؛ مثلا کبد شما را پاکسازی می کند. مجاری تنفسی شما را باز می کند. در تنظیم قند خون به خوبی عمل می کند. کلسترول و فشار خونتان را تنظیم می کند. در کاهش وزن می تواند تاثیراتی مثبت داشته باشد. با وجود ترکیباتی چون کومین آلدهید، تیمول، کامفن و ترکیبات فنلی در هضم بهتر غذا و سلامتی گوارش نقش موثری دارد و خاصیت ضد میکروبی اش از رشد باکتری در دستگاه گوارش جلوگیری می کند. کاهش درد و التهاب و ضد سرطان بودن نیز یکی دیگر از جنبه های مثبت این دمنوش است که باعث می شود حال عمومیتان بهتر باشد و حس خوبی داشته باشید.

تصویر۴

 

نکاتی درباره مصرف و خرید دمنوش حس خوب نیوشا

بهترین زمان برای مصرف این دمنوش یک تا دو ساعت پیش از غذا یا پس از آن است. البته ترجیحا نوشیدن پس از غذا توصیه می شود. مقدار مناسبی که برای مصرف آن باید در نظر بگیرید دو گرم است و بیش از دو یا سه بار در روز نباید استفاده شود. این دمنوش نیز مانند هر مواد خوراکی دیگر در صورتی که به طور متعادل استفاده نشود طبیعتا شما را دچار مشکل می کند. برای کسانی هم که اختلالات خونریزی دارند مثلا به تازگی عمل جراحی انجام داده اند یا دارای جراحات هستند. چون این دمنوش سرعت لخته شدن خون را پایین می آورد. برای بانوان شیرده و باردار هم باید با مشورت پزشک مصرف شود. زنیان برای کبد موثر است اما در صورت عدم رعایت می تواند باعث ایجاد اختلال در برخی کارکردهای آن شود.

کسانی که مبتلا به دیابت هستند حتما باید قبل از مصرف قند خونشان را تنظیم کنند. باید توجه داشته باشید که اگر افزایش استروژن در بدنتان برایتان مضر است باید از مصرف آن خودداری یا با پزشک خود مشورت کنید. چون آویشن مانند استروژن عمل می کند. در صورتی که بخواهید دمنوش حس خوب نیوشا را خریداری کنید می توانید از سایت هایی که نماینده فروش دمنوش حس خوب نیوشا هستند آن را تهیه بفرمایید. با توجه به مناسب بودن قیمت دمنوش حس خوب نیوشا می توانید با هزینه ای مناسب دمنوشی خوش طعم بنوشید و از اثرات مثبت آن بهره گیرید.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :