قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

خرید اینترنتی انواع چای و ارسال به صورت پستی

09361633010|فروشگاه خرید چای

09361633010 همه روزه به صورت 24 ساعته

طراحی و اجرای انواع دکل های مخابراتی

طراحی و اجرای انواع دکل های مخابراتی

 

دکل مهاری مخابراتی در واقع دکل هایی هستند که برای اهداف مخابراتی ساخته و در مکان های مشخص نصب می شوند. این اهداف مخابراتی می توانند شامل نصب دیش های ماکروویو، آنتن های تلفن همراه، آنتن های رادیویی و … باشند. طراحی و ساخت دکل های رادیویی می تواند در انواع مختلف صورت بپذیرد.

آشنایی با انواع دکل های مخابراتی در سایت http://aytaak.ir

دکل های مخابراتی انواع متفاوتی دارند. شرکت ما آمادگی طراحی و اجرای انواع این دکل ها را دارند. در ادامه دسته بندی صورت گرفته را می بینید:

(تصویر۱)

 دکل های خود ایستا

 دکل های خود ایستا به دکل هایی می گویند که از سه یا چهار پایه در آن ها استفاده شده و اجزای آن ها با استفاده از چندین خرپا به هم متصل شده اند.

دکل های خود ایستای چهارپایه دکل هایی هستند که اجزای آن اغلب با استفاده از نبشی ساخته شده و با استفاده از اتصالات پیچ و مهره ای به هم متصل می شوند. موارد استفاده از این نوع دکل، برای ارتفاعات بالای بیست و چهار متر و مواقعی است که دکل باید بار زیادی را تحمل کند

دکل های سه پایه به صورت مشبک و با سه پایه طراحی می شوند. پایه های دکل معمولاً از جنس لوله بوده و خرپاهای متصل کننده از نبشی تولید می شود. در طراحی دکل های مخابراتی ماکروویو، آنتن های موبایلی و شبکه های بی سیم از این نوع خاص استفاده می شود. معمولاً ارتفاع دکل های ایستای سه پایه زیاد نیست.

درباره دکل مهاری g35 بیشتر بدانید

 در دکل های مخابراتی مهاری از سیم اتصال برای سرپا نگه داشتن دکل استفاده می شود. در طراحی دکل های مخابراتی مهاری نیاز به فضای بیشتری است. ولی این مزیت را دارند که سبک وزن بوده و می توانند به عنوان دکل های رادیویی، شبکه های تلفن همراه و بی سیم مورد استفاده قرار بگیرند. همچنین هزینه طراحی و نصب این دکل ها کمتر از دکل های ایستا است.

دکل مخابراتی بازتابی

دکل های بازتابی به صورت یک آینه عمل کرده و امواج رادیویی را انعکاس می دهند. در مناطق کوهستانی که امکان استفاده از دیگر دکل ها نیست، برای دور زدن کوه از این نوع دکل استفاده می شود. استفاده از پنل های بزرگ و قابل تنظیم مهم ترین ویژگی این نوع خاص است.

منبع : گروه فنی و مهندسی آی تک

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :