قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

خرید اینترنتی انواع چای و ارسال به صورت پستی

09361633010|فروشگاه خرید چای

09361633010 همه روزه به صورت 24 ساعته

معجزه چای سبز لاغری تیما را بدانید

معجزه چای سبز

برای بیان فایده های چای سینا لاغری ، این معجزه زیبایی، می توان به درمان بیماری های بسیار و ارتباط آن به زیبایی و تناسب فیزیکی اشاره کرد. در جهان هستی، خوب و بد در بستر هم رشد می کنند و در کنار فواید، مضراتی نیز وجود دارد.

چای سبز، گونه ای از چای است که از طریق جوانه ها و گلبرگ های جدید گیاه فوق العاده چای، حاصل می شود. در خلال روند تولید این گونه از چای، عمل اکسایش به مقدار کم رخ می دهد. چای سبز دارای انواع ژاپنی و چینی است. از اولین گرایشات مردم در مصرف چای سبز می توان به عنوان “چای سبز برای لاغری” اشاره کرد.


فایده های چای سبز
چای سبز دربرابر سرطان

با عنایت به اینکه ویتامین های C و E به عنوان دو آنتی اکسیدان ضروری و مهم تلقی می شوند، میزان این دو ماده در چای سبز، همگان را جذب کرده به گونه ای که میزان آنتی اکسیدان های موجود در آن ۱۰۰ برابر اثرگذارتر از ویتامین C و ۲۵ برابر اثر گذارتر از ویتامین E هستند.
چای سبز دربرابر جوانی و زیبایی

لازم است با ماده ای آشنا باشید که حافظ جوانی، ضد پیری و شاداب کننده است. نام این ماده آنتی اکسیدان است. آنتی اکسیدان ها از علل اصلی حفظ شادابی و سلامت یاخته های بدن، با به تاخیر انداختن آغاز حرکت به سمت پیری سلول ها هستند. دمنوش گیاهی لاغری دکتر سینا حاوی این ماده، به ویژه آنتی اکسیدان های موثر در حفظ شادابی است.


چای سبز و لاغری

اشخاصی که با هدف کاهش وزن و تنظیم متابولیسم بدنشان به چای سبز روی می آورند، علاوه بر کسب خواص چای سبز برای لاغری، از سایر فواید آن در خصوص کاهش فشار خون، کاهش قند خون، تقویت سیستم ایمنی بدن و هم چنین کاهش نشانه های امراضی چون پارکینسون، بیماری های مفصلی هم چون آرتریت روماتوئید و آلزایمر بهره می برند.

از نکات مهمی که در خصوص خاصیت چای سبز برای لاغری باید مد نظر مصرف کنندگان قرار بگیرد، این است که چای سبز به خودی خود کافی نیست و تاثیری نامحسوس بر درمان اضافه وزن خواهد داشت. فواید چای دکتر سینا اصل هنگامی محسوس می شود که در کنار رژیم غذایی مناسب، ورزش، تحرک و فعالیت بدنی مناسب قرار بگیرد، تنها در این صورت است که با افزایش میزان متابولیسم بدن، کاهش وزن در طول هفته را ملموس تر می کند.

یکی دیگر از عوامل چاقی در بین عموم مردم، زیادخواری ناشی از حالت تنش و استرس و عصبی بودن است. فشارهای کاری و زندگی روزمره تنش هایی را ایجاد می کنند که برای کاهش آن ها به ریزه خواری روی می آورند که ما حصل آن اضافه وزن و در نهایت چاقی است. از خواص چای سبز در لاغری، می توان به خاصیت آرامش بخشی آن اشاره کرد که باعث تقویت سیستم عصبی استفاده می شود و منجر به کاهش اشتهای کاذب و جلوگیری از اضافه وزن خواهد شد.

از دیگر فواید چایی لاغری دکتر سینا برای لاغری، به چربی سوزی آن می توان اشاره کرد. با کمک چای سبز، می توان سوخت و ساز بدن را بالا برد. به دیگر سخن، چای سبز حاوی ماده ای به نام پلی فنول است که باعث افزایش حرارت و گرمای داخلی بدن شده و بدین ترتیب، میزان سوخت و ساز انرژی در یاخته های چربی را بالا می برد و اثر شگفت انگیزی بر درمان چاقی دارد. اما این در صورتی است که مصرف چای، در کنار رژیم غذایی صحیح و ورزش قرار بگیرد.

از این نوشیدنی حیات بخش، به افراد میانسالی که همراه با بالارفتن سن، دچار افزایش وزن می شوند برای پیشگیری، توصیه می شود. این مهم در صورتی است که از سن ۳۰ سالگی مصرف این نوشیدنی را آغاز کنند. چای سبز، علاوه بر کند کردن روند پیری، باعث حداقل بالاروندگی وزن شده و هم چنین کمک می کند که ذخایر چربی در طول این سنین کاهش یابد.


چای سبز در برابر کاهش کلسترول

چای لاغری سینا فرمول ۲ ، سطح کلسترول موجود در خون را کاهش می دهد. دو نوع کلسترول خوب و کلسترول بد در بدن وجود دارد. این چای باعث افزایش میزان کلسترول خوب و کاهش کلسترول بد می شود. در راستای این خصلت، نوشیدن این نوشیدنی ارزشمند، خطر بروز سکته قلبی و سایر امراض قلبی-عروقی را کاهش می دهد.

قیمت چای لاغری دکتر سینا , قیمت چای دکتر سینا

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :