قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

خرید اینترنتی انواع چای و ارسال به صورت پستی

09361633010|فروشگاه خرید چای

09361633010 همه روزه به صورت 24 ساعته

مفید یا مضر بودن چای سبز ۵۰۴۰ در بارداری چگونه است

مفید یا مضر بودن چای سبز در بارداری

 

اسید فولیک برای جنین بسیار مهم و واجب است که مصرف چای باعث کم شدن جذب این ماده حیاتی میشود، جدا از اثر چای بر اسید فولیک انواع چای میزان کافئین بالایی دارند که به همین دلیل باید درخوردن چای سبز در دوران بارداری احتیاط لازم را کرد.

با توجه به خواص زیادی که چای دکتر سینا برای بدن دارد سوالی که به وجود می اید این است که آیا میتوان چای سبز را برای زنان باردار توصیه کرد؟

خانم ها به دلیل خواص چای سبز توجه ویژه ای به مصرف این چای دارند زیرا فواید زیادی از جمله تنظیم فشار خون، کارکرد قلب، از همه مهمتر برای خانوم ها وزن و…. را به دنبال دارد اما نکته مورد توجه این است که باید در مصرف هر گیاه دارویی حد اعتدال رعایت شود.

تاثیر مصرف چای سبز در دوران بارداری به صورت روزانه

خوردن چای لاغری دکتر سینا در بارداری اگر در حد اعتدال باشد مشکلی ایجاد نمی کند. نظرات گوناگونی برای خوردن چای سبز در بارداری وجود دارد با اینکه همگی در تاثیرات مثبت چای سبز در تندرستی انسان اتفاق نظر دارند، تنها به یک علت چای سبز برای زنان باردار را مفید میدانند آن هم به دلیل وجود انتی اکسیدانی است که در این گیاه وجود دارد.

از خواص بی شمار آنتی اکسیدانها میتوان به جلوگیری از آسیب سلولی و پیشگیری از ظاهر شدن بیماریهایی مثل بالا رفتن فشار خون، بیماری های قلبی و برخی از انواع سرطان اشاره کرد.

در برخی از تحقیقات نشان داده شده که چای میتواند برای استخوان و دهان مفید باشد و همچنین بالا بردن مقاومت بدن در برابر ویروس و باکتری را باعث شود.

مصرف چای لاغری دکتر سینا اصل بارداری را با مشکل مواجه میکند زیرا جذب اسید فولیک را که برای جنین بسیار حیاتی است کم می کند. جدا از این مسئله انواع مختلف چای دارای کافئین بوده (حتی با وجود اندک بودن) که همین مسئله باعث میشود که مصرف چای سبز در بارداری با احتیاط صورت گیرد. مصرف آهن برای خونسازی در زمان بارداری خانوم ها بسیار مهم بوده ولی خوردن چای مانع از جذب کامل آهن شده که این مشکلات باعث شده که در توصیه تغذیه زمان بارداری، چای سبز و بارداری در کنار هم قرار نگیرند .

بهترین پیشنهادی که میتوان به خانوم های باردار که وابستگی زیادی به مصرف چای لاغری سینا دارند کرد این است که چای را به میزان متوسط مصرف کنند و با چای قرص آهن یا اسیدفولیک مصرف نکنند همچنین تا جایی که ممکن است بعد از خوردن غذاهایی که آهن بالایی دارند چای ننوشند.

نکته مهم دیگر اینکه خانوم هایی که قصد بارداری دارند نباید چای سبز دکتر سینا مصرف کنند. تحقیقات نشان داده تولد نوزادانی که دارای نقایص لوله عصبی هستند زمانی دو برابر می شود که مادران ۳ ماه قبل و ۳ ماه بعد بارداری خود به میزان ۲-۳ فنجان چای سبز مصرف کرده باشند زیرا انتی اکسیدانی که در چای سبز وجود دارد مانع از جذب اسید فولیک شده که این ماده حیاتی در هفته های اول بارداری میتواند از ایجاد نقایص لوله های عصبی جلوگیری کند، بنابراین مصرف چای سبز در دوران بارداری توصیه نمی شود.

دمنوش لاغری دکتر سینا , چای سبز لاغری دکتر سینا

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :