قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

خرید اینترنتی انواع چای و ارسال به صورت پستی

09361633010|فروشگاه خرید چای

09361633010 همه روزه به صورت 24 ساعته

نحوه خرید محصولات گانودرما در یزد

پرورش و فروش محصولات گانودرما در یزد

 

قارچ گانودرما از جمله گیاهانی است که منطقه مناسب برای کشت آن محدود است. ایران نیز یکی از مناطق قابل کشت برای این گیاه می باشد ما می توانیم گلخانه ها و مکان های کاشت گانودرما در یزد را مشاهده کنیم که شرایط آب وهوایی این منطقه این امکان را داده است که بتوان در آن کشت و پرورش قارچ را داشته باشیم. در ادامه بیشتر در مورد خواص قارچ گانودرما و شرایط لازم برای پرورش آن خواهیم آموخت.

تصویر۱

چرا قارچ گانودرما دارای اهمیت است؟

همانطور که می دانید در گذشته برای درمان بیماران از گیاهان دارویی استفاده می کردند و یا با تغییر نوع تغذیه فرد به درمان وی می پرداختند. زیرا همانطور که بوعلی سینا، حکیم بزرگ نامدار ایرانی می گوید، غذای شما دوای شما است، از این رو مراقبت و توجه به چیزی که می خوریم از گذشته های دور در زندگی ما جاری بوده است. کشورهای بسیاری پیشگام در طب سنتی و استفاده از گیاهان بوده اند و خاستگاه بسیاری از داروهای گیاهی آنجا بوده است. مانند چین، ژاپن، هند و ایران و … .

تصویر۲

یکی از گیاهان دارویی که دارای خواص بسیاری برای سلامتی فرد می باشد، قارچ گانودرما است که تاریخچه مصرف آن به کشور چین باز می گردد و به دلیل خواصی که دارد، به عنوان جان افزا و اکسیر جوانی شناخته می شد. این قارچ سیستم دفاعی و ایمنی بدن را افزایش می دهد و از بیماری های قلبی و عروقی و بیماری ها و نارسایی های کلیوی، گوارشی، کم کاری یا پرکاری تیروئید، افسردگی، سرطان، التهاب های روده، بیماری ها و التهاب های پوست و مو و … جلوگیری می کند. از این رو این گیاه بسیار برای سلامت انسان ها مفید می باشد و مصرف آن به میزان مناسب فرد را از مصرف داروهای مضر شیمیایی دور نگه می دارد.

شیوه های مصرف قارچ گانودرما

تا به اینجا با برخی از خواص این گیاه آشنا شدیم. گانودرما قارچ به رنگ قرمز می باشد اما به دلیل بافتی که دارد و طعم خاصی که دارد عموما به صورت خام مصرف نمی شود و آن را می توان در قالب غذا مصرف کرد. اما این نوع مصرف هم چندان برای بسیاری از افراد ممکن است خوشایند نباشد و هضم آن مشکل باشد. از این رو نوع خشک و پودر شده آن مورد استفاده قرار می گیرد که از نظر ارزش غذایی و خواص هیچگونه خللی ایجاد نشده است. از شکل پودر شده آن می توان به تنهایی به عنوان دمنوش استفاده کرد و یا همراه با نوشیدنی های دیگر مانند قهوه، هات چاکلت و … استفاده کرد. برای تاثیر مستقیم روی پوست می توان آن را همراه با روغن های گیاهی به عنوان ماسک مورد استفاده قرار دارد و یا از صابون های حاوی آن استفاده کرد.

تصویر۳

در ایران نیز استفاده از تمامی شکل های آن امکان پذیر می باشد و شما برای مثال می توانید محصولات نوشیدنی مانند قهوه گانودرما در یزد را مشاهده کنید و خریداری کنید و یا دیگر محصولات گانودرما در یزد با توجه به نیاز خود خریداری کنید.

چرا محصولات گانودرما در یزد به عمل می آید؟

جهت کاشت قارچ گانودرما باید گفت این گیاه نیاز به آب و هوا شرایط محیطی خاصی دارد تا بتواند به خوبی رشد کند. آب و هوای گرم و وجود خاک های حاوی یون کلسیم و اکسیژن کافی از شرایط اولیه کشت گانودرما می باشد. مناسب ترین فصل هم برای کشت آن تابستان می باشد به واسطه گرمای هوا. یزد هم از مناطقی است که جز مناطق گرم ایران می باشد و خاک آن میزان مناسبی یون کلسیم را دارا می باشد. از این رو گانودرما در یزد به خوبی پرورش می یابد و گانودرما یزد در ایران شناخته شده است.

تصویر۴

نحوه خرید محصولات گانودرما در یزد

تا به اینجا با خواص و ویژگی ها و موارد مصرف گیاه معجزه گر گانودرما آشنا شدیم. در صورتی که شما از علاقمندان مصرف این نوع قارچ می باشید و یا قصد تولید محصولات دیگر با این نوع قارچ را دارید می توانید به نمایندگی های فروش محصولات گانودرما در یزد مراجعه کرده با قیمتی بسیار مناسب این محصول را برای مصرف شخصی و یا تولید محصولات دیگر خریداری کنید.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :